Mobil Chat

Hayalinizdeki kadını randevuda etkin bir şekilde istediniz ve yaklaşık olarak onu dışarı atmaktan bunalmışsınız. Hevesli bir şekilde, erkekler genellikle genellikle cömert planlar yapma ve zor kazanılan bir tarihi bozabilecek şeyler yapma eğilimindedir. Çoğunluk bir tarihte ne yapılacağını kabul etse de, artık ne yapamayacağını tanımayabilir. Çocukların birincil bir tarihte yapmaktan kaçınmaları gereken birkaç konu:

 

Giyinme: Giyinme şekliniz ilk randevunuzu bir tatmin veya gerçekte size yardımcı olabilir. Birincil tarihte giyinmek, bir smokinle değişmenizi önermez. Resmi veya hatta giyin. Doğal görünmesini sağlayın. Aynı zamanda pozitif yapar perişan görünmüyor. Kokusu doğru.

 

Ayaklarla dans etmek: Erkekler randevuda hevesli bir plan yaparken, erkekler düzenli olarak dans için oynarlar. Bunu birincil bir tarihte yapmak için henüz çok erken olabilir, siz de korkunç bir dansçısınız. Bundan kaçının.

 

Tamamlayıcı: bayanlar gibi geliştirir. Ama aşırıya kaçmak bir felakete yol açacaktır. Ayrıca, verdiğiniz iltifatların gerçek olması gerekir.

 

Farklı tarihler hakkında konuşmak: konuşmak için konularınız biterse, dünyada herhangi bir şey iletin, ancak şimdi diğer bayanlar ile randevunuz hakkında değil, hatta korkunç bir tarih olmuştur. Moda, politika, çiftçilik veya belki de evcil hayvanınız hakkında konuşun, ancak şimdi yaklaşık farklı tarihler değil.

 

Bir evlenme teklifi: hayalinizdeki kadını yanınızda getirebilirsiniz ve onu sonsuza kadar almanız durumunda sıralanırsınız. Ama acele etmek istemiyorum. İlk randevuda bir düğün teklifi yaparsanız, onu korkutur ve cevap genellikle zayıf olabilir.

mobil chat     mobil sohbet     arkadaşlık siteleri