bedava chat

kadınlar birbirine benzemez. Onların özel zevkleri ve istisnai özlemleri var. Her erkeğin kendisi için yapılmış bir kadını olduğu modaya uygun bir algıdır. Ancak, sevdiğiniz rüya bayan aslında aldığınız bayan türden biri olabilir. Ayrıca en azından birkaç tarihte onunla birlikte gitmek isteyebilirsiniz. Hayalinizdeki kızı elektriklendirmek için, size ne aradığını bilmek istersiniz. Hepsinin özelliklerine sahip olmasanız bile, onu etkilemek amacıyla birkaç özellikle hazırlıklı olmanız gerekebilir. İşte bayanlar bir erkekte aradığı beş tipik konunun bir listesi.

 

· Para: Para, en üst lige mensup bir kadını yakalayabilen bir şeydir. Çirkin kralların ve milyarderlerin dünyadaki en güzel kadınların kalbini kazandığı parayla.

 

· Görünüyor: Eğer görünür verildiyse, bayan var. Bir Yunan Tanrısına benzeyemezsiniz, ama büyüleyici bir adam mısınız, bayan var.

 

· Tutum: Aynı zamanda ortak olabileceğiniz gibi, size tamamen benzersiz bir cazibe sunan ve sizi normalden bir kenara bırakan zihniyettir. Kadınlar partiden farklı erkekleri sever.

 

· Mizah: müthiş bir mizah anlayışı her insanı ünlü yapabilir ve maksimum sıkıcı dinleyicinin bile dikkatini çekebilir. Mizah her zaman kimsenin sahip olduğu yüksek kalitede değildir. Eğer mizahi bir mizacınız varsa, dişi onunla cazip olabilir.

 

· Giyinme hissi: nakit paraya ve görünüme sahip olabilirsiniz, ancak parayı uygun kıyafetlere harcamamanız durumunda, bayan üzerinde bir etki yapamazsınız. Kadın sürekli iyi giyindiyse, özellikle doğru giyin.

bedava sohbet  sohbet siteleri      chat sitesi