geveze

 

Chat Odalarında Kızlarla Konuşmanın Yolları

Bayanlardaki iyelik doğası, özellikle evlilik yoluyla ona emin olmadığınızda çok yaygın olabilir. Fakat iyelik dolu bir kız arkadaşıyla yaşamak hiç de kolay bir iş değildir. İşyerinde çalışma veya kaliteli arkadaşınızın doğum günü partisine katılma gibi kaçınılmaz katılımlar bile şüphe için bir zemine dönüşür. Bu tür bir kadın arkadaşla başa çıkmanın çeşitli yollarını denediyseniz, ancak boşuna, işte bu tür kadınlarla başa çıkmanın birkaç ipucu.

 

 Unutmayın: erkeklerin sahip oldukları her vesileyle kadınlarını görmezden gelmeye başlaması yaygındır. Bu hiç de harika bir kavram değil. Sadece konuları daha da kötüleştirecek ve bölünmeye neden olabilir.

 

 Birinci sınıf zaman geçirin: Resim gündeminiz sizi meşgul ediyorsa ve hanımınızla birlikte çok fazla zaman ayırmanıza izin vermiyorsa, onunla geçirdiğiniz her zaman özel olduğundan emin olun. Tüm harcamalardan sonra kaliteli zaman harcanan zamandan daha önemlidir.

 

 Sevdiği küçük şeyleri hediye edin: kızlar eşyaları sever ve sevdiği küçük şeyleri hediye ederek dişinizin kalbini kazanabilirsiniz. En sevdiği bitkilerden oluşan bir buket, pürüzsüz bir oyuncak veya tercih edilen çikolatalar olabilir. Bu onu şımartmayı hatırlamanı güvence altına alacak.

 

 Mümkün olan her seferinde onu dışarı çıkarın: Artık kadınınızı ofisinizde yanınıza almak mümkün olmasa da, onu etkinlikler ve düğünler gibi sosyal etkinliklere götürebilirsiniz. Ona arkadaşlarını yerine getirmek için bir tehdit ver. Bu, ilişkiniz için olağanüstü bir güven artışı sağlayacaktır.

 

 Asla gerekli durumlarda dilemeyi geçmeyin: kızlar özel günlere aşırı saygılı davranırlar. Bu bir doğum günü, mezuniyet günü veya yeni işinin ilk günü olsun ya da olmasın. Her zaman ona dilemeyi düşün. Bu, konunuzu ona gösterecek ve onu memnun edecektir.

geveze    bizimmekan     trsohbet     mynet sohbet