Sohbet Odalari

Çevrimiçi olduğunuzda bir tarih ararken aslında orada binlerce ve binlerce kişi vardır. Her biri birkaç çevrimiçi sohbete maruz kalmış olabilir. Çoğu insan hat kurmayı gündelik bir ilişki olarak görür ve sevginin duygular ve hislerle ilgisi olduğu için sanal ilgiyi hızla kaybeder ve sanal dünyanın aşkı arayan bir kişiye sağlayacağı çok şey yoktur. Ama bir kadına bağlıysanız ve onunla çıkmak istiyorsanız, onu düşünmek ve bir tarihte sizinle buluşması için onu cezbetmek istersiniz. İşte on line bir tarih kazanmanıza yardımcı olacak bazı yönergeler.

 

Halsiz olun: sadece günde 10 saat çevrimiçi olduğunuz ve genellikle işsiz olduğunuz için, şimdi kadınlara bir konuşma için ping atmaya devam etmemelisiniz. Sık sık sohbet etmek gerekli olabilir, ancak sohbet süresini bir saat kadar sınırlayın.

Mizah: Kızlar mizah sever. Sohbet içindeki mizah bölümünü getirerek heyecan verici geliyorsunuz. Ancak, bir şakacı gibi görünmekten kaçının ve sevgili olanlar hakkında şaka yapmaktan uzak durun.

Övgü: Dijital dünyada, en etkili fotoğrafları görürsünüz ve çok doğru videoları görmezsiniz. Öyleyse, kadını iltifatlarla bombalamaya devam etmeyin. Kulağa sahte geliyor.

Alışılmadık bir hobi ile bağlanın: düzenli olarak sohbet ettiğiniz için, konularınız bitebilir veya ek olarak ilgisini kolayca kaybedebilir. Daha düşük bir destek olarak, konuşacak bir şeyiniz olmadığında yaklaşık olarak ilginizi konuşabilmeniz için, ikinizi ilişki içinde daha önce bağlayan alışılmadık bir hobi bulmanız gerekir.